Vrh C – Bloodhound

Datum narození 25.4.2013
10 štěňat 5 psů a 5 fen

Psi

Cruchot – Andrea Pluharová, Modra, Sk

dsc_2749 dsc_3095

Caradine – sold – Petr Brauner, ČR

dsc_3123 dsc_3132

Cantaro – sold – p. Witkowski, PL

dsc_2970 dsc_2971

Carbonado – sold – Ing.Ludvík Doubravský, ČR

dsc_3043 dsc_3045

Casadero – zůstává doma

dsc_3062 dsc_3230

 Feny

Carisma – Agáta Bogoczová, Karviná

dsc_3162 dsc_3174

Camarilla – sold – Peter Osif, SK

dsc_3079 dsc_3086

Crazy Flea – sold – Jože Ferkolj, Slovinsko

dsc_3138 dsc_3155

Candy – sold Lenka Pánková, ČR

dsc_3026 dsc_3032

Corona – sold – Natalia Govorova, RU

dsc_2994 dsc_3000

Informace

Matka:
Ch. Ardenna Bascoretta
Otec:
ICH. Amon Japa-Mys
Interšampion, Šampion ČR, Sk, 3xBOB, 7xCACIB, mnohonás. CACBarvářské zkoušky honičů Interšampion, Grandšampion ČR, Šampion ČR, Junioršampion ČRBarvářské zkoušky honičů
ardenna amon3

Jedná se o opakované spojení jako vrh B. Štěňátka z tohoto vrhu se opravdu mimořádně vydařila, proto jsme se rozhodli toto spojení zopakovat. Očekáváme černotříslová štěňátka, není vyloučeno, že se narodí i nějaké hnědotříslové. Očekáváme krásná mohutná štěňátka, s předpoklady pro výstavy a další chov, s vyrovnanou neagresivní a mazlivou povahou. Oba rodiče jsou krásní a typičtí představitelé plemene, s mnoha úspěchy na výstavách. Oba jsou naprosto zdraví bez kožních problémů, nemají problémy s očima. Oba mají silné lovecké vlohy a složené barvářské zkoušky honičů.

Ardennka je povahově velmi milá fenka, je silně fixovaná na svoji lidskou smečku, je naprosto neagresivní vůči lidem i psům, mazel a má krásný vztah k našemu dvouletému synkovi. K němu se chová velmi trpělivě a láskyplně, klidně by si od něj nechala po hlavě skákat (kdybychom to dovolili) a ještě by ho celého oblízala. Jinak je to ale temperamentní fena. Na výstavách sklízíme v poslední době samé úspěchy. Má nádhernou hlavu, vynikající mohutnou stavbu těla, krásné úhlení obou párů končetin a výborný pohyb. Její matkou je ICH. Yvonne Iseb, dnes již 8-letá červená fenka, která má za sebou skvělou výstavní kariéru a nyní je u nás v psím důchodu. Yvonnka je vynikající lovecký pes, dokonce jsme se spolu zúčastnili honu na divoká prasátka. Otec Ardennky pochází z Holandska, je to Ch. Yazoo-Zdenek v.d.Oude Watertoren.

Amon je prostě úžasný pes. Už když jsem ho poprvé viděla, byl mu rok, tak jsem věděla, že ho jednou využijeme v chovu. Je to mohutný pes, temperamentní, ale přitom poslušný a oddaný svým majitelům, s krásnou hlavou a nádhernýma očima. Má vynikající stavbu těla, pěkný pohyb, na rozdíl od Ardennky ale působí klidně a rozvážně. I přesto, že majitelé se nijak zvlášť moc výstav nezúčastnili, stihl Amon posbírat mnoho titulů. Pochází ze zahraničního krytí, tatínkem je Ich. Désiré du Noble Limier, maminkou Ch. Anny Banny Roborovski.

Štěňátka budou první měsíc doma, pak se pomalu začnou seznamovat se zahradou a dalšími psy v naší domácnosti. Budou zvyklá na granulky i syrové maso s přílohou, několikrát odčervena a očkovaná. Budou správně socializovaná, zvyklá i na děti. Samozřejmostí je kupní smlouva. Na štěňátka přijímáme záznamy.

img_0292 img_0293img_0284 img_0300

 

Comments are closed