Vrh B – Bloodhound

Datum narození 12. března 2012
6 štěňat 4 psi a 2 fenky

Bourbon  – majitel p. Fedurcová, Košice, Slovensko

dsc_3175 dsc_4067

Bandolero - majitel p. Mika, Praha

dsc_3206 dsc_4104

 Belladonna – majitel: p. MVDr. Hybský, Kláštor pod Znievom, Slovensko

dsc_3217 dsc_4127

dsc_1172

Pes č.3, porodní hmotnost 470 g, zemřel 16.3.2012

dsc_1155

Pes č.4, porodní hmotnost 400 g, zemřel 16.3.2012

dsc_1205

Fena č.2, porodní hmotnost 450 g,, zemřela 17.3.2012

Informace

Matka:
Ch. Ardenna Bascoretta
Otec:
ICH. Amon Japa-Mys
2xBOB, 4xCACIB, 2xr.CACIB, 4xCAC ČR, 4xCAC SK, 3xCWC, 2xr.CACŠampion ČR, SK, Pl, splněno InteršampionBarvářské zkoušky honičů Interšampion, Grandšampion ČR, Šampion ČR, Junioršampion ČRBarvářské zkoušky honičů
ardenna amon3

Krytí proběhlo 12.ledna 2012, štěňátka by se měla narodit 15. března 2012. Z tohoto spojení očekáváme černotříslová štěňátka, není vyloučeno, že se narodí i nějaké hnědotříslové. Očekáváme krásná mohutná štěňátka, s předpoklady pro výstavy a další chov, s vyrovnanou neagresivní a mazlivou povahou. Oba rodiče jsou krásní a typičtí představitelé plemene, s mnoha úspěchy na výstavách. Oba jsou naprosto zdraví bez kožních problémů, nemají problémy s očima. Oba mají silné lovecké vlohy a složené barvářské zkoušky honičů.

Ardennka je povahově velmi milá fenka, je silně fixovaná na svoji lidskou smečku, je naprosto neagresivní vůči lidem i psům, mazel a má krásný vztah k našemu dvouletému synkovi. K němu se chová velmi trpělivě a láskyplně, klidně by si od něj nechala po hlavě skákat (kdybychom to dovolili) a ještě by ho celého oblízala. Jinak je to ale temperamentní fena. Na výstavách sklízíme v poslední době samé úspěchy. Má nádhernou hlavu, vynikající mohutnou stavbu těla, krásné úhlení obou párů končetin a výborný pohyb. Její matkou je ICH. Yvonne Iseb, dnes již 8-letá červená fenka, která má za sebou skvělou výstavní kariéru a nyní je u nás v psím důchodu. Yvonnka je vynikající lovecký pes, dokonce jsme se spolu zúčastnili honu na divoká prasátka. Otec Ardennky pochází z Holandska, je to Ch. Yazoo-Zdenek v.d.Oude Watertoren.

Amon je prostě úžasný pes. Už když jsem ho poprvé viděla, byl mu rok, tak jsem věděla, že ho jednou využijeme v chovu. Je to mohutný pes, temperamentní, ale přitom poslušný a oddaný svým majitelům, s krásnou hlavou a nádhernýma očima. Má vynikající stavbu těla, pěkný pohyb, na rozdíl od Ardennky ale působí klidně a rozvážně. I přesto, že majitelé se nijak zvlášť moc výstav nezúčastnili, stihl Amon posbírat mnoho titulů. Pochází ze zahraničního krytí, tatínkem je Ich. Désiré du Noble Limier, maminkou Ch. Anny Banny Roborovski.

Štěňátka budou první měsíc doma, pak se pomalu začnou seznamovat se zahradou a dalšími psy v naší domácnosti. Budou zvyklá na granulky i syrové maso s přílohou, několikrát odčervena a očkovaná. Budou správně socializovaná, zvyklá i na děti. Samozřejmostí je kupní smlouva. Na štěňátka přijímáme záznamy.

dsc_3787 dsc_3997

 

Comments are closed